Ardiye Kurutma Hizmeti

Ardiye Kurutma Hizmeti

Ardiye Kurutma Hizmeti

Ardiye kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ardiye olarak kullanılacak olan alanda saklanacak eşyanın mahiyeti, ardiye olarak kullanılacak olan alanın iç hacim bilgileri ve kurutma işleminin yapılacağı adres bilgilerinin paylaşılması halinde en doğru cihaz adresinize kadar tarafımızca getirilecektir.

Ardiye nem kurutma hizmeti sadece uygun kapasiteye sahip kurutma cihazları ile verilmelidir. Bu tarz yerlerde saklanacak olan değerli eşyaların uzun ömürlü bir şekilde kullanımına devam edebilmesi için bu durum gereklidir.

Ardiye kurutma hizmetleri sırasında kullanılacak olan kurutma cihazının ardiyeye olarak kullanılacak mekânının tamamını görebileceği şekilde konumlandırılması mekânın istenilen şekilde kurutulmasını sağlayacak ve ilerleyen dönemlerde içerideki nem dengesinin uzun bir süre kaybolmamasına yardımcı olacaktır.

Kurutma işlemi kurutma cihazı tarafından ortamda bulunan toplam nemin tamamen yoğunlaştırılması ve suya dönüştürülmesi şeklinde gerçekleştirilecek olup, bu işlem ardiye olarak kullanılacak olan alanını duvarları, tabanı ve tavanını kapsayacak şekilde yapılmalıdır.

Cihaz temini yapılırken mümkünse higrostat ile nem ölçümü yapabilen ve ara vermeden çalışabilme özelliğine sahip olan cihazlardan seçim yapılması ardiyenin çok daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyacaktır.

Firmamızdan temin edeceğiniz cihazların tamamı elektrik enerjisi ile çalışmakta olup, çalışma esnasında kullandığı elektrik enerjisinin tamamını ısı enerjisine dönüştürmekte ve bu ısıyı da güçlü motorları sayesinde ortama yaymakta ve kurutma işlemini gerçekleştirmektedir.

Ardiye kurutmanın gerekliliklerinin başında ardiye içerisinde saklanacak olan malzemenin ilk konulduğu günkü gibi saklanması gelmektedir. Ardiyenin gerçektende istenilen seviyede kurutulabilmesi için içerisinde saklanacak olan malzemenin niteliği çok önemlidir.

Bu malzeme niteliğinin ne kadar bir nem de saklanması doğru şekilde araştırılmalı ve bilinmelidir. Ayrıca malzemelerin saklanacağı ardiyede daha önce nemlenme ve rutubetlenme olaylarının yaşanmaması da bir diğer önemli husus olmaktadır.

Ardiye kurutma hizmeti veren firmamız adresinize kadar getirdiği cihazın nasıl kullanılacağı konusunda uzman personeller eşliğinde gerekli bilgilendirmeyi yapmakta olup, cihazdan maksimum verim alabilmeniz için küçük püf noktalarını ileterek cihazı çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edecektir.

Ardiye nem kurutma hizmetleri kurutma cihazı haricinde farklı cihazlar ve yöntemler ile firmamız tarafından verilmemekte olup, sadece kurutma cihazı ile ardiye kurutma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ardiye kurutma işlemi için gittiğimizde genelde ardiyelerin içlerinde elektrikli ısıtıcılar ile sıkça karşılaşmaktayız.

Elektrikli ısıtıcıların yaydığı ısı sayesinde ardiyenin içerisinde nem dengesini sağlamaya çalışan müşterilerimize söylediğimiz ilk şey bu şekilde bir ısıtma yöntemi ile kurutma işleminin yapılması mümkün değildir.

Aksine bu şekilde yapılan kurutma işlemi ardiyenin yararına değil zararına olmakta ve nem çok daha hızlı yayılmaktadır.

Bu sebeple siz değerli müşterilerimize ardiye kurutma hizmeti esnasında eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir ortam yaratabilmek adına kurutma cihazları ile hizmet vermekteyiz.

Ardiye Kurutma Hizmeti

5/5 (2)

Lütfen Puanlama Yapın

Yazar: admin